top of page

Karadeniz FM

Türkiye’nin İlk Karadeniz Radyosu Karadeniz FM 1994 yılında kuruldu ve kurulduğu günden bu yana Karadeniz Kültürünü yaşatmaya devam ediyor. Yapılan Reyting ölçümlerinde yıllardır ilk 10’un içerisinde olan Karadeniz FM Karadeniz Müziğin in yanı sıra en iyi Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk, Pop olmak üzere bir çok Türkçe müzik türüne de yayınlarında yer vermekte.

Eski Karadeniz müziklerinin yanı sıra yeni nesil Karadeniz müziğini de içinde barındıran playlistleri ile eğlenceli programcıları ile Karadeniz FM yayınlarına devam etmekte…

Radyo Trio , aynı çatıyı paylaştığı O3 Medya, Lanistar, CB Medya, NO4 gibi dizi ve film endüstrisinde lider konumundaki kardeş şirketlerinden aldığı pozitif enerji ve yaratıcı vizyonuyla sektörde fark yaratmayı hedeflemektedir.

Radyo Trio

16 Nisan 2004 yılında yayın hayatına başlayan RADYO ALATURKA,merkezi İstanbul’da olup Vadi İstanbul Stüdyolarından yayın yapmaktadır.İstanbul 91.0 Bursa 103.7 Frekanslarından yayın yapan Radyo Alaturka çok kısa zaman içerisinde Türkiye'nin birçok ilinde yeni frekanslarından dinleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Radyo Alaturka

Türkiye'nin En Samimi Radyosu

Kent FM

bottom of page