top of page

Biz Kimiz

Kuruluşundan bugüne hızla büyümeye devam eden United Media, uzun yıllar iletişim sektöründe medya satış ve pazarlama, medya planlama – satın alma, etkinlik yönetimi ve yayıncılık gibi farklı kanallarda çalışmış, deneyimli ve konsantre bir ekipten oluşuyor.

Müşteri mutluluğunu esas alırız:
Müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza daima beklentisinin üstünde hizmet sunmaya odaklanırız. Uzun soluklu ve güvene dayanan iş ortaklıkları ve hizmetler önceliğimizdir.

Yaratıcılıkta sınırlarımızı zorlamayı severiz:
Sürekli daha yaratıcı olmanın yollarını arar, yeni olanı, denenmemişi denemenin yollarını ararız. Cesareti tutarlılıkla harmanlamanın yollarını bulmak için, bıkıp usanmadan çözüm yolları ararız.

Sürekli gelişmenin peşindeyiz:
Değişen ve sürekli gelişen dünyayı ve pazarı yakından takip ederek, yenilikleri işimize en iyi şekilde adapte etmenin yollarını ararız. Gelişmeyi, öğrenmeyi ve öğretmeyi teşvik ederiz.

Çeşitlilik, eşitlik ve işbirliği kaçınılmazımızdır:
İşimizde çoksesliliğe, işbirliğine ve herkesin eşit şartlara ve fırsatlara sahip olmasına önem veririz.

İşimize, birbirimize ve topluma katkı ve saygı:
İyi bir çalışan, iyi bir vatandaş ve iyi bir insan olmaya çalışırız. Sağlıklı büyümenin, ilerlemenin ve gelişmenin ancak birlikte ve diğerlerini de gözeterek gerçekleşeceğine inanırız. Bireysel ve toplumsal katkıya destek verir, diğer katkılara destek olmak için çaba gösteririz.

bottom of page